تماس با ما


ساعات کاری پشتیبانی از طریق تیکت (مخصوص کاربرانی که ثبت نام کرده اند):

  • شنبه تا پنج شنبه: ساعت 8 تا ۲۲
  • روزهای تعطیل: ساعت ۱۰ تا ۱8

تماس با پشتیبانی – امور مشتریان:

راه ارتباطی میان تیم پشتیبانی و شما کاربران عزیز، ارسال تیکت پشتیبانی از قسمت حساب کاربری می‌باشد. شما می‌توانید جهت پیگیری سفارشات خود یا مشاوره و سوالات پیش از خرید، تیکت ارسال نمائید و با پشتیبانان آنلاین صحبت کنید. از شما خواهشمندیم قبل از ارسال هر پیامی، پرسش‌های متداول و رویه ارسال و بازگشت سفارشات را مطالعه نموده و در صورتی‌که پاسخ مشکل و ابهام خود را نیافتید،‌ پیام ارسال کنید. تیم پشتیبانی به ترتیب اولویت و با دقت، به تمامی پیام‌های شما عزیزان پاسخ خواهد داد.

پس از ثبت سفارش، پیامکی مبنی بر ثبت سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

پس از تایید، کد رهگیری پستی از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد و می‌توانید با این کد، سفارش خود را در سامانه مرسولات پستی پیگیری نمائید.
واتس اپ پشتیبانی به شماره ۰۹۳۰۸۷۱۳۴۳۰ (برای سوالات پیش از خرید) برای آن دسته از کاربرانی که نمی‌توانند تیکت ارسال کنند فعال است. لازم به ذکر است که پاسخگویی از طریق تیکت، بسیار سریع‌تر خواهد بود.

توجه: جهت ثبت سفارش از طریق کارت به کارت یا در صورت داشتن هرگونه مشکل در پرداخت آنلاین و یا ثبت سفارش به صورت عمده می‌توانید با پشتیبانی واتس اپ به شماره ۰۹۳۰۸۷۱۳۴۳۰ در ارتباط باشید.

توجه: لطفا در صورتی که در سایت ثبت نام کرده‌اید، تیکت ارسال کنید. بخش تماس با ما، مختص کاربرانی است که به صورت مهمان خرید کرده یا هنوز ثبت نام نکرده‌اند.

  • ساماندهی
کلیه حقوق متعلق به رو مد باش است
Whatsapp